המדריך האולטימטיבי לאיתור נזילות מים ללא הרס

כבר לא צריך להזמין אינסטלטור לאיתור נזילה, שישבור את הרצפה, הקירות וישאיר אותנו עם נזקים. היום מאתרים נזילות מים ללא הרס וחוסכים בעלויות.
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter

איתור נזילות ללא הרס הוא שיטה לאיתור נזילות בצנרת ללא צורך בחיתוך בצנרת, שבירת קירות וריצוף.

השימוש העיקרי לאיתור נזילות ללא הרס הוא במקרה שצינור הותקן בצורה לא נכונה או בעקבות הזמן (כמו שאומרים “הזמן עושה את שלו”).

איתור נזילות ללא הרס יכול להתבצע במגוון שיטות, כולל סילוני מים בלחץ גבוה, מכשירים אלקטרוניים ושדות מגנטיים.

מהו איתור נזילות ללא הרס?

איתור נזילות ללא הרס הוא תהליך שמזהה נזילות בצנרת ללא לחץ. התהליך מושג על ידי שליחת גל קול דרך הצינור וזיהוי הגלים שקופצים בחזרה אל פני השטח.

בדיקת הבידוד היא אחת הטכניקות הנפוצות ביותר לאיתור נזילות ללא הרס. ניתן להשתמש בו על כל סוג של צינור, גם אם הוא קבור מתחת לאדמה במשך עשרות שנים.

מאתר נזילות מים מקצועי

איך עובד איתור נזילות לא הרסני?

כשמדובר באיתור נזילות, מערכת איתור דליפות אינפרא אדום היא בדיקה לא הרסנית של תקינות הבידוד. זהו מכשיר שיכול לזהות נזילות במערכות צנרת באמצעות מצלמות אינפרא אדום וציוד אחר כמו גלאים אקוסטים ואלקטרונים מצלמות ביוב ועוד.

איתור נזילות מסוג זה אינו מפריע לתהליך המפעל ואינו גורם נזק לצנרת או לחומר הבידוד. מצלמות אינפרא אדום מזהות נזילות על ידי מדידת שינויים ברמות הטמפרטורה והלחץ במערכת צינורות. . במצבים בהם לא ניתן לאתר את הנזילה, המערכת עשויה לדרוש החלפת צנרת, חומר בידוד ו/או המערכת כולה. ניתן להשתמש בנתוני מצלמת אינפרא אדום כדי לזהות אזורים הזקוקים לתיקון או החלפה. ניתן להשתמש בנתונים גם כדי לחזות את כיוון הדליפה, מה שמסייע באיתור המקור וציוד משויך אחר.

רמזים עך כך שקיימת נזילת מים סמויה

  • כל הברזים בבית סגורים ושעון המים עדיין רץ?
  • רואים עובש על הקירות?
  • קירות וטיח מתקלפים?
  • השכנים מלמטה מתלוננים על מים מהתקרה?
  • הביוב עולה?

כל אלו סימנים היכולים להעיד על נזילת מים סמויה.

מתי כדאי לבדוק את המבנה שלך לאיתור נזילות?

נזילות הן בעיה נפוצה בבתים. הם יכולים להיגרם על ידי מגוון רחב של בעיות, החל מסדקים קטנים ועד חורים גדולים יותר בחלק החיצוני של הבית שלך.

הצעד הראשון לאיתור נזילות הוא בדיקת הגג עבור כל נזק או סדקים. בדוק את המרזבים והמפלים עבור סתימות או פסולת שעלולים לגרום למים לגבות ולדלוף לתוך הבית שלך. חברת בדק מבנים מקצועית תוכל לסייע לכם באיתור נזילות בבית. . השלב הבא הוא לפנות לספק הביטוח ולהגיש תביעה בגין נזקי מים. חברת הביטוח תסייע לכם לקבוע את סיבת הנזילה והאם היא כשירה לתביעה. הם יכולים גם לעבוד איתך בהקמת ביקורת על ידי חברת ביקורת מבנים מקצועית. אם הגג שלך ניזוק,

מדוע מניעת דליפות חשובה?

מניעת נזילות חשובה כי היא יכולה לחסוך לכם הרבה כסף. כדאי לבדוק בבניין שלכם נזילות ולוודא שהמים זורמים בכיוון הנכון.

כמה טיפים למניעת דליפות:

– בדוק את הצינורות שלך וודא שהם לא סתומים או פגומים.
– שמור על השסתומים שלך נקיים ומתוחזקים היטב.
– בדוק אם יש סימנים לנזקי מים, כגון שינוי צבע בתקרה או ברצפות, סדקים בגבס או בטפטים, עובש וכו'.
– ודא שיש לך מערכת קירוי טובה כדי למנוע ממי גשמים להיכנס לביתך.

התחלו לחסוך כסף עוד היום! בדוק את הבניין שלכם מנזילות מים.

עכשיו אחרי שקראתם את המאמר הזה, הגיע הזמן לעשות מעשה!

אם אתה צריך עזרה עם נזילות כלשהן או רוצה מידע נוסף על איך לחסוך במים, צורו קשר עם מומחה לאיתור נזילות מים מטעם אינפראטסט. החברה המובילה בישראל לאיתור ולטיפול בנזילות מים ותשתיות.